Гарріс заявила, що вважає Трампа фашистом

Гарріс заявила, що вважає Трампа фашистом 24.10.2024 15:10 Укрінформ Кандидат у президенти США Камала Гарріс заявила, що вважає свого опонента Дональда Трампа фашистом після того, як з’явилися повідомлення про те, що він схвально висловлювався про Адольфа Гітлера.
Укрінформ
Кандидат у президенти США Камала Гарріс заявила, що вважає свого опонента Дональда Трампа фашистом після того, як з’явилися повідомлення про те, що він схвально висловлювався про Адольфа Гітлера.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.
На заході, організованому CNN у середу ввечері, ведучий Андерсон Купер запитав Гарріс, чи вважає вона Дональда Трампа фашистом.
"Так", — відповіла Гарріс і додала, що вважає, "що людям, які знають його найкраще, у цьому питанні слід довіряти".
Далі вона згадала заяви багатьох колишніх посадовців адміністрації Трампа, включаючи його радника з національної безпеки та віцепрезидента.
"Вони прямо казали, що він зневажає конституцію Сполучених Штатів", – сказала віцепрезидент США.
"Вони сказали, що він більше ніколи не повинен бути президентом Сполучених Штатів", – додала вона.
Читайте також: Байден назвав Трампа загрозою для демократії
Гарріс заявила, що вважаю, що Дональд Трамп є небезпекою для добробуту та безпеки Америки.
Як повідомляв Укрінформ, Дональд Трамп сказав, що не буде йти на дебати з віцепрезиденткою Камалою Гарріс.
Світ
Рекомендації
Ще новини
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico


