Політика 23.06.2026 Новини

Українську делегацію на конференцію з відбудови у Гданську очолить Свириденко

Українську делегацію на конференцію з відбудови у Гданську очолить Свириденко 23.06.2026 13:37 Укрінформ Українську делегацію на Міжнародну конференцію з відновлення України, що відбудеться 25-26 червня у Гданську, очолить Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

«Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську. До складу української команди на Конференції увійдуть представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники наших громад з усієї країни та звісно урядовці й парламентарі. Багато заходів різного рівня, які мають посилити і Україну, і Польщу, і всіх наших партнерів та Європу», – написала вона.

Оновлюється…

Фото: Юлія Свириденко / Телеграм

Події та кримінал

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину