Політика 26.06.2026 Новини

До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини

До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини 26.06.2026 10:13 Укрінформ Федеральна міністерка юстиції та захисту прав споживачів Німеччини Штефані Губіґ прибула з одноденним візитом до Києва.

«Ми будемо підтримувати Україну у захисті її свободи на зовнішній арені – у відбитті російського вторгнення, у досягненні справедливого миру. І ми також будемо підтримувати Україну у зміцненні верховенства права всередині країни – допоможемо їй втілити в життя засади української Конституції: гарантії прав людини, верховенство права, поділ влади», – заявила вона.

Читайте також: Мерц: До Росії починає доходити, що вона не виграє війну

Губіґ уточнила, що візьме участь у конференції, присвяченій ювілею Конституції. Вона також анонсувала підписання програми щодо співпраці в правовій сфері між Україною та Німеччиною на найближчі роки, що також стосуватиметься вступу країни до Європейського Союзу.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції відбудеться низка культурних, просвітницьких, освітніх і пам’ятних заходів.

Фото: The Federal Government / Sandra Steins

Події та кримінал

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину