До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини

До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини 26.06.2026 10:13 Укрінформ Федеральна міністерка юстиції та захисту прав споживачів Німеччини Штефані Губіґ прибула з одноденним візитом до Києва.
«Ми будемо підтримувати Україну у захисті її свободи на зовнішній арені – у відбитті російського вторгнення, у досягненні справедливого миру. І ми також будемо підтримувати Україну у зміцненні верховенства права всередині країни – допоможемо їй втілити в життя засади української Конституції: гарантії прав людини, верховенство права, поділ влади», – заявила вона.
Читайте також: Мерц: До Росії починає доходити, що вона не виграє війну
Губіґ уточнила, що візьме участь у конференції, присвяченій ювілею Конституції. Вона також анонсувала підписання програми щодо співпраці в правовій сфері між Україною та Німеччиною на найближчі роки, що також стосуватиметься вступу країни до Європейського Союзу.
Як повідомляв Укрінформ, у Києві з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції відбудеться низка культурних, просвітницьких, освітніх і пам’ятних заходів.
Фото: The Federal Government / Sandra Steins
Події та кримінал
Рекомендації
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
Ще новини
У Керчі та Краснодарському краї палають стратегічні об’єкти росіян
СБУ оприлюднила дані, які змушують по-новому подивитися на події в Брянській області
Гегсет розкритикував союзників за реакцію на війну проти Ірану
В уряді Британії вимагають від Стармера збільшити оборонні видатки – Bloomberg
