Експравоохоронця-зрадника з Ізюма засудили до 12 років ув’язнення

Експравоохоронця-зрадника з Ізюма засудили до 12 років ув'язнення 01.05.2026 21:24 Укрінформ Експравоохоронця з Ізюма на Харківщині, який працював на окупантів в “народній міліції”, засуджено до 12 років позбавлення волі.
Як поінформували правоохоронці, фігурант влітку 2022 року під час захоплення території Ізюму збройними силами РФ, добровільно пішов на співпрацю з ворогом.
Зазначається, що спочатку окупанти призначили чоловіка “оперуповноваженим відділення карного розшуку Відділення поліції № 2 (дислокація місто Ізюм)”.
“На посаді він приймав заяви від місцевих мешканців, відбирав пояснення у свідків, а також брав участь в оглядах місця події у складі слідчо-оперативної групи. У подальшому отримав підвищення і став “старшим оперуповноваженим відділу економічної безпеки” в окупаційній поліції”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Внутрішня безпека СБУ з початку року оголосила підозру 81 особі
Але у вересні 2022 року, після деокупації території Збройними Силами України, правоохоронці затримали цього поплічника РФ та повідомили йому про підозру.
За клопотанням прокурора суд обрав фігуранту запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
“У судовому засіданні обвинувачений вину не визнав. Зазначив, що згоду на зайняття посад не надавав і жодних обов’язків не виконував”, – заявили у ОГП.
Як повідомлялося, ДБР затримало експравоохоронця, який під час окупації Ізюма працював екологом на РФ.
Фото: Freepik
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини



