Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію

Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію 26.06.2026 11:12 Укрінформ Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга 29 червня – 2 липня здійснить робочі візити до Республіки Корея та Японії.
Крім того, міністр закордонних справ України візьме участь у круглому столі за участі провідних українських та корейських підприємств, проведе зустрічі з представниками південнокорейських наукових кіл, відвідає єдиний в Республіці Корея університет, де вивчають українську мову та культуру, зустрінеться з представниками української громади.
30 червня – 2 липня міністр здійснить робочий візит до Японії для активізації політичного діалогу та розширення економічної взаємодії, повідомили в МЗС.
У Токіо відбудуться переговори зі спікером Палати представників та головою Палати радників парламенту Японії, головою японської парламентської асоціації дружби «Японія – Україна», міністром закордонних справ Японії та іншими членами уряду. Запланований також виступ міністра на українсько-японському форумі «Енергетичний бізнес-діалог» за участю представників українських ділових кіл.
Читайте також: До Києва прибув генсек Організації економічного співробітництва та розвитку і зустрівся з Сибігою
Міністр також відвідає круглий стіл, до проведення якого приєднаються експерти Японського інституту міжнародних справ. Заплановане спілкування міністра з українською громадою в Японії.
Як повідомляв Укрінформ, нещодавно Київ відвідали віцеміністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Кенджі Ямада та віцеміністерка закордонних справ Аяно Куніміцу.
Події та кримінал
Рекомендації
Ще новини
У Керчі та Краснодарському краї палають стратегічні об’єкти росіян
СБУ оприлюднила дані, які змушують по-новому подивитися на події в Брянській області
Гегсет розкритикував союзників за реакцію на війну проти Ірану
В уряді Британії вимагають від Стармера збільшити оборонні видатки – Bloomberg




