Судді апеляційного господарського суду оголосили підозру у незаконному збагаченні на ₴16,7 мільйона – НАБУ

Судді апеляційного господарського суду оголосили підозру у незаконному збагаченні на ₴16,7 мільйона – НАБУ 25.04.2026 06:53 Укрінформ Національне антикорупційне бюро України і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру у незаконному збагаченні на 16,7 мільйона гривень та недостовірному декларуванні судді одного з апеляційних господарських судів.
Крім того, підозрюваний приховав факт проживання в орендованій квартирі, не зазначивши це у своїх щорічних деклараціях за 2022–2023 роки.
Читайте також: Схема тиску на бізнес: ВАКС залишив у силі запобіжний захід топпосадовцю СБУ
Фігуранту інкримінували ст. 368-5 і ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України.
За даними Центру протидії корупції, йдеться про суддю Західного апеляційного господарського суду Олега Матущака.
Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України та Національна поліція викрили депутата Полтавської міської ради у намаганні приховати від фінансової звітності 340 млн грн невідомого походження.
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати, Європа має готуватися – німецький політолог
Європі може знадобитися новий оборонний союз за участю України – німецький політолог
Зеленський підписав закон про доплати посадовцям за реалізацію міжнародних проєктів
Німецький експерт назвав умови, за яких Росія може стати менш агресивною щодо України
Формат конференції у Гданську не потребує особистої присутності міністра Сибіги – речник МЗС



