У Польщі помер ще один потерпілий у ДТП з українським автобусом
У лікарні міста Жешув померла шоста жертва аварії українського автобуса, що сталася у ніч проти 6 березня.
Про це кореспонденту Укрінформу повідомив генконсул України в Любліні Василь Павлюк.
«Напередодні в лікарні помер чоловік — шоста жертва автокатастрофи українського автобуса»,- повідомив Павлюк.
За його словами, тіло загиблого планують у четвер вивозити в Україну.
Транспорт для перевезення тіла зобов’язалася надати страхова компанія, в якій був застрахований українець.
Як повідомлялося, 6 березня в аварію потрапив автобус сполученням Познань-Херсон, в якому їхали 57 осіб. На місці загинули п’ятеро українців, 35 людей отримали травми різного ступеня тяжкості. За останньою інформацією, у польських лікарнях залишаються четверо постраждалих у цій катастрофі, з них двоє у критичному стані.
Події та кримінал
Рекомендації
Гельсінська комісія США обговорила цифровий авторитаризм РФ на окупованих територіях України
Сибіга про спрощене надання громадянства України у Молдові: Це відповідь на спроби РФ дестабілізувати країну
Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ – голова чеченського руху
Сибіга: Україна розраховує, що Білорусь не дасть втягнути себе у війну, але уважно відстежує загрози
Ще новини
Громадяни України в Криму готові терпіти обстріли, але бояться розчарування – Чубаров
Сибіга: Україна готова до чесного і взаємовигідного партнерства з Польщею
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
