ДТП з автобусом у Болгарії: троє українців залишаються в лікарні

ДТП з автобусом у Болгарії: троє українців залишаються в лікарні 22.04.2026 19:20 Укрінформ Троє громадян України, які постраждали внаслідок смертельної ДТП з автобусом поблизу болгарсько-турецького кордону, перебувають у лікарні.
Українські консули в Болгарії встановили зв’язок з родичами загиблих співгромадян, надається консульське сприяння у репатріації їхніх тіл на Батьківщину.
Перевезення туристів до Стамбула або в Україну забезпечуватиме перевізник.
Справа перебуває на контролі посольства України в Болгарії.
Читайте також: У Польщі перекинувся мікроавтобус з українцями
Як повідомлялося, у Болгарії у ДТП потрапив автобус з українцями, які їхали до Туреччини. Загинуло загинули двоє громадян України і ще 16 постраждали.
Трагедія сталася поблизу болгарсько-турецького кордону. Пасажирський автобус, у якому перебувало 37 пасажирів та два водії, всі – громадяни України, зупинився після того, як у нього закінчилося пальне. Коли пасажири вийшли та зібралися за транспортним засобом, він несподівано почав рухатися заднім ходом, в’їхав у групу людей і перекинувся в канаву.
Фото: novinite.com
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Політолог – про ризик втягнення Білорусі у війну: Лукашенко думає про виживання, але Україна має бути готовою
«Білий Орел»: як президент Навроцький одним указом об’єднав Україну
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
Кравчук: Україна розраховує на новообрану заступницю генсека РЄ у роботі над Спецтрибуналом
Україна оновила запит про набуття членства в ОЕСР



