Рубіо передав Лаврову «рішучий меседж» Трампа

Рубіо передав Лаврову «рішучий меседж» Трампа 17.05.2025 19:22 Укрінформ Державний секретар США Марко Рубіо у суботу, 17 травня, провів телефонну розмову з російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим.
Укрінформ
Державний секретар США Марко Рубіо у суботу, 17 травня, провів телефонну розмову з російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим.
Про це йдеться у заяві речника американського відомства, передає Укрінформ.
«Державний секретар Марко Рубіо сьогодні розмовляв із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Рубіо привітав угоду про обмін полоненими, досягнуту під час українсько-російських переговорів 16 травня в Стамбулі, і передав рішучий меседж президента Трампа: Сполучені Штати віддані досягненню остаточного припинення російсько-української війни», – йдеться у повідомленні.
У Держдепі додали, що комплексний мирний план, запропонований Сполученими Штатами, окреслює «найкращий шлях руху вперед».
«Держсекретар акцентував на закликах президента Трампа до негайного припинення вогню та припинення насильства», – додали у відомстві.
Читайте також: Трамп у понеділок поговорить із Зеленським і Путіним
Як повідомляв Укрінформ, 16 травня у Стамбулі завершилися переговори між українською та російською делегаціями.
Фото: Mark Schiefelbein/Pool
Світ
Рекомендації
Ще новини
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера
Зеленський: Україна готова до зустрічей, однак Росія має зробити крок до миру
Кримськотатарський прапор став символом боротьби за свободу України – Усейнов
Зеленський і Рінкевичс обговорили співпрацю в межах Drone Deal


