ДТЕК Київські електромережі цьогоріч інвестує у розвиток понад 1 мільярд гривень

ДТЕК Київські електромережі цьогоріч інвестує у розвиток понад 1 мільярд гривень 16.04.2024 14:39 Укрінформ Компанія "ДТЕК Київські електромережі" планує у 2024 році інвестувати у розвиток своїх мереж понад 1 млрд грн.
Укрінформ
Компанія "ДТЕК Київські електромережі" планує у 2024 році інвестувати у розвиток своїх мереж понад 1 млрд грн.
Про це повідомив генеральний директор компанії Денис Бондар, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.
"Ми плануємо цього року інвестувати більше 1 млрд грн у наші мережі, розвиток", – сказав Бондар.
При цьому 99% коштів планується освоїти до жовтня, щоб виконати до зими планові ремонти та переоснащення об'єктів.
Читайте також: У Києві планують відремонтувати майже 800 підстанцій до початку опалювального сезону
Бондар зауважив, що минулого року та на початку 2024 року компанія виділила кошти на додатковий захист своїх об'єктів. Крім того, "ДТЕК Київські електромережі" минулоріч отримала 16 трансформаторів середнього класу напруги з гуманітарного хабу, створеного Міністерством енергетики. Обладнання було встановлене на заміну пошкодженому.
Як повідомлялося, енергетики компанії "ДТЕК Київські електромережі" до початку опалювального сезону 2024/2025 років планують відремонтувати 791 підстанцію різної напруги, 4,6 тис. кабелів та 46 км повітряних ліній.
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico




