Політика 13.10.2019 Новини

Пристайко розповів про «певній напрузі» з Німеччиною і Францією

У коментарі виданню «Укрінформ» глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що після того, як був оприлюднений текст телефонної розмови між українським президентом Володимиром Зеленським і главою Білого дому Дональдом Трампом відчувається «певну напругу у стосунках з Німеччиною і Францією, пише replyua.net.

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину