У Тернополі кількість постраждалих через атаку РФ зросла до 12

У Тернополі кількість постраждалих через атаку РФ зросла до 12 Фото 01.05.2026 21:02 Укрінформ Кількість постраждалих внаслідок російської атаки у Тернополі зросла до 12, поліція розгорнула оперативний штаб.
На місцях влучань працюють вибухотехніки, слідчо-оперативні групи, патрульні, рятувальники, медики та інші профільні служби.
«Станом на 17:00 відомо про 12 постраждалих. Усім надається необхідна допомога», – зазначив Зюбаненко.
Читайте також: Атака дронів на Тернопіль: пожежу локалізували, є дев’ять влучань у промислові об’єкти
Окремо він звернувся до жителів Тернополя.
«Якщо ви бачите уламки дронів, ракет чи будь-які підозрілі предмети – не підходьте, не торкайтеся, не намагайтеся перенести чи сфотографувати зблизька. Такі уламки можуть містити нерозірвані вибухові елементи й становити смертельну небезпеку», – зазначив Зюбаненко.
Він закликав у таких випадках відійти на безпечну відстань і одразу телефонувати 102 або повідомляти рятувальників.
Як повідомляв Укрінформ, сьогодні понад 50 "Шахедів" атакували Тернопіль, понад 20 із них вибухнули. Повідомлялось про 11 постраждалих.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку
Буданов назвав загострення відносин із Польщею помилкою
Сибіга відвідає з робочими візитами Республіку Корея та Японію
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини



