Окупанти хочуть «націоналізувати» майже 8000 квартир у Луганську

Окупанти хочуть «націоналізувати» майже 8000 квартир у Луганську 29.04.2026 06:29 Укрінформ У тимчасово окупованому Луганську російські загарбники визнали безгосподарними майже вісім тисяч квартир – вони підпадають під "націоналізацію".
Також відібрати квартиру можуть за несплачену упродовж року комуналку. А ще – за відсутність у помешканні протягом трьох місяців поспіль.
Читайте також: На ТОТ Луганщини росіяни анулювали довіреності українців про управління нерухомістю
Крім того, зазначили в ОДА, у так званій "ЛНР" в аварійному стані перебувають 700 пам'ятників, присвячених Другій світовій війні.
"Вони належать до об'єктів культурної спадщини. Однак ні в місцевих бюджетах, ні у "молодому республіканському" коштів на реставрацію не передбачено. Ні у 2026 році, ні упродовж попереднього десятиріччя. Росіянам байдуже на власну історію, коли вона потребує вкладання значних коштів", – констатували в Луганській ОДА.
Як повідомляв Укрінформ, у Довжанську та інших містах на ТОТ Луганської області почалися перебої з газопостачанням.
Фото: younglove.us
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни
Литва оголосила про виділення майже €10 мільйонів додаткової допомоги для України
Відбудова України нерозривно пов’язана зі вступом до ЄС – Кошта
Сибіга висловив співчуття венесуельцям після руйнівного землетрусу
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією



