«Клуб невдах»: Кулеба жорстко висловився про СНД

На думку віце-прем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби, СНД є «клубом невдах».
Рекомендації
Ще новини
У Керчі та Краснодарському краї палають стратегічні об’єкти росіян
СБУ оприлюднила дані, які змушують по-новому подивитися на події в Брянській області
Гегсет розкритикував союзників за реакцію на війну проти Ірану
В уряді Британії вимагають від Стармера збільшити оборонні видатки – Bloomberg




