У Тернополі 15-річна школярка завдала ножових поранень однокласниці

У Тернополі 15-річна школярка завдала ножових поранень однокласниці Фото 27.04.2026 17:09 Укрінформ У Тернополі суперечка між двома школярками переросла у конфлікт, унаслідок якого одна з дівчат отримала кілька ножових поранень.
Потерпілу госпіталізували до медичного закладу в реанімаційне відділення. Під час одного з ударів уламок ножа залишився в тілі дівчини. На місці події працює слідчо-оперативна група та ювенальні поліцейські. З нападницею спілкуються правоохоронці й психологи та встановлюють усі обставини конфлікту.
За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України з поміткою "замах на вбивство".
Читайте також: У ювенальній поліції надали рекомендації щодо поведінки дітей при загрозі зі зброєю
Правоохоронці закликають батьків приділяти більше уваги емоційному стану дітей та їхньому колу спілкування, а також вчасно реагувати на конфліктні ситуації, щоб запобігти подібним випадкам.
Як повідомляв Укрінформ, в одному з навчальних закладів Ужгородського району на Закарпатті учень вистрілив з пістолета в однокласника, поліція працює на місці події.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»



