Японія запустила розвідувальний супутник у космос

Японія запустила розвідувальний супутник у космос 26.09.2024 17:47 Укрінформ Ракета-носій на рідкому паливі H2A з супутником для збору інформації на борту була запущена в четвер, 26 вересня, з космодрому на острові Танеґасіма, що на південному заході Японії.
Укрінформ
Ракета-носій на рідкому паливі H2A з супутником для збору інформації на борту була запущена в четвер, 26 вересня, з космодрому на острові Танеґасіма, що на південному заході Японії.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Kyodo News.
Запуск ракети відбувся з третьої спроби після того, як попередні два були скасовані у зв’язку з несприятливими погодними умовами.
Урядовий розвідувальний супутник стежитиме за наземною обстановкою з космосу. Його використовуватимуть для національної безпеки та для оцінки збитків після масштабних катастроф.
Читайте також: Іран заявив про успішний запуск супутника
Зазначається, що Японія планує запустити ще одну ракету типу H2A до того, як цю серію замінить вже ракета наступного покоління H3, розроблена Японським агентством аерокосмічних досліджень і компанією Mitsubishi Heavy.
Як повідомляв Укрінформ, Китай у середу вранці успішно запустив у космос п’ять нових супутників дистанційного зондування Землі.
Фото: Kyodo
Світ
Рекомендації
Ще новини
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
Україна закликає країни-учасниці не затягувати ратифікацію угоди щодо Спецтрибуналу – Точицький
Політолог – про ризик втягнення Білорусі у війну: Лукашенко думає про виживання, але Україна має бути готовою
«Білий Орел»: як президент Навроцький одним указом об’єднав Україну
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ


