«Величезне вам спасибі, що знайшли час поспілкуватися зі мною»: глава Офісу президента потроллил путінського пропагандиста

На полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку глава Офісу президента України Андрій Богдан поспілкувався з одним з головних кремлівських пропагандистів Євгеном Поповим, розповівши йому про очікування Києва щодо врегулювання ситуації на Донбасі і затроллил за активну увагу до нової влади України.
Рекомендації
Ще новини
У Керчі та Краснодарському краї палають стратегічні об’єкти росіян
СБУ оприлюднила дані, які змушують по-новому подивитися на події в Брянській області
Гегсет розкритикував союзників за реакцію на війну проти Ірану
В уряді Британії вимагають від Стармера збільшити оборонні видатки – Bloomberg




