Політика 25.09.2019 Новини

«Величезне вам спасибі, що знайшли час поспілкуватися зі мною»: глава Офісу президента потроллил путінського пропагандиста

На полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку глава Офісу президента України Андрій Богдан поспілкувався з одним з головних кремлівських пропагандистів Євгеном Поповим, розповівши йому про очікування Києва щодо врегулювання ситуації на Донбасі і затроллил за активну увагу до нової влади України.

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину