На Миколаївщині за добу – двоє постраждалих, є знеструмлення через пошкоджену ЛЕП

На Миколаївщині за добу – двоє постраждалих, є знеструмлення через пошкоджену ЛЕП 25.04.2026 08:28 Укрінформ На Миколаївщині за минулу добу унаслідок атаки російських безпілотників постраждали двоє людей, є знеструмлення через пошкоджену ЛЕП.
За його словами, постраждалі отримали медичну допомогу на місці та від госпіталізації відмовилися.
Окрім того, пошкоджено два приватні будинки та лінія електропередачі.
Унаслідок нічної масованої атаки пошкоджено ЛЕП в Миколаївському районі. Наразі знеструмлено шість населених пунктів. Електрики вже ведуть роботи з відновлення. Постраждалих немає.
Читайте також: Миколаївводоканал отримав сучасне обладнання для ремонту мереж
Також учора та сьогодні зранку ворог 18 разів атакував FPV-дронами Куцурубську та Очаківську громади. Внаслідок чого в с. Дмитрівка пошкоджено два приватні будинки.
Як повідомляв Укрінформ, у Херсоні вранці внаслідок дронової атаки постраждав 57-річний чоловік у Корабельному районі.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати, Європа має готуватися – німецький політолог
Європі може знадобитися новий оборонний союз за участю України – німецький політолог
Зеленський підписав закон про доплати посадовцям за реалізацію міжнародних проєктів
Німецький експерт назвав умови, за яких Росія може стати менш агресивною щодо України
Формат конференції у Гданську не потребує особистої присутності міністра Сибіги – речник МЗС



