На Сумщині збільшили відключення електрики через російські атаки

На Сумщині збільшили відключення електрики через російські атаки 22.04.2026 10:39 Укрінформ На Сумщині збільшили відключення електропостачання через російські атаки.
Читайте також: Росіяни атакували залізницю на Запоріжжі, загинув помічник машиніста
Як повідомлялось, протягом доби, з ранку 21 квітня до ранку 22 квітня 2026 року, російські війська здійснили понад 50 обстрілів по 27 населених пунктах у 19 територіальних громадах області. Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському, Конотопському районах. Є загиблий.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Україна оновила запит про набуття членства в ОЕСР
Українську делегацію на конференцію з відбудови у Гданську очолить Свириденко
Мінськ не зрозумів тихих зусиль України щодо безпеки на кордоні – дипломат
До Києва прибув генсек ОЕСР і зустрівся з Сибігою
На Конференції з відновлення України запустять понад 20 проєктів – Кос



