Поліція Закарпаття вилучила у двох наркоторговців більше двадцяти одиниць зброї
Співробітники поліції Закарпаття викрили двох ужгородців на наркоторгівлі.
Вчора, 20 вересня, слідчі Головного управління поліції Закарпаття спільно зі співробітниками Управління боротьби з наркозлочинністю, за процесуального керівництва обласної прокуратури, повідомили про підозру у наркоторгівлі двом чоловікам 49 та 26 років. Також поліцейські провели обшук за місцем роботи фігурантів справи. У їх сховку правоохоронці знайшли пакет з 25 грамами (250 доз) наркотику метамфетамін, на суму понад 60 тисяч гривень.
Крім цього, у зловмисників виявили понад 20 одиниць зброї. Чотири пістолети із явними ознаками переробки під бойову та майже 20 ножів.
Наркотики, пістолети та ножі слідчі вилучили та направлять на експертизу.
Обом чоловікам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто незаконний збут наркотичних засобів. За скоєне їм загрожує до 10 років позбавлення волі. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Події та кримінал
Рекомендації
Ще новини
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
Україна закликає країни-учасниці не затягувати ратифікацію угоди щодо Спецтрибуналу – Точицький
Політолог – про ризик втягнення Білорусі у війну: Лукашенко думає про виживання, але Україна має бути готовою
«Білий Орел»: як президент Навроцький одним указом об’єднав Україну
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ




