Чиновника НКРЕКП на Волині затримали на хабарі у ₴20 тис.
На Волині під час отримання 20 тис.
Як повідомила прес-служба прокуратури області, завідувача сектору НКРЕКП на Волині затримали під час отримання хабара у понеділок, 20 вересня. Відомо, що сума хабара становила 20 тис. грн. Посадовця викрили працівники ГУНП та СБУ.
«Слідство вважає, що посадовець вимагав від керівника приватного підприємства 1000 доларів США за вплив на членів комісії у Києві задля вирішення питання про видачу суб’єкту господарювання ліцензії на постачання електроенергії споживачу», – йдеться у повідомленні прокуратури.
Посадовцю інкримінують порушення ч.3 ст. 369-2 ККУ (прийняття неправомірної вигоди для себе чи третьої особи). Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
У прокуратурі не повідомили ім’я підозрюваного. Втім, на офіційному сайті НКРЕКП зазначено, що завідувачем відділу на Волині є Андрій Козачук. Він очолював цей відділ з 2015 року, оскільки за цей рік він вже подавав декларацію як керівник відділу. // zaxid.net
Події та кримінал
Рекомендації
СБУ оприлюднила дані, які змушують по-новому подивитися на події в Брянській області
Політолог – про ризик втягнення Білорусі у війну: Лукашенко думає про виживання, але Україна має бути готовою
«Білий Орел»: як президент Навроцький одним указом об’єднав Україну
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
Ще новини
Кравчук: Україна розраховує на новообрану заступницю генсека РЄ у роботі над Спецтрибуналом
Україна оновила запит про набуття членства в ОЕСР
Українську делегацію на конференцію з відбудови у Гданську очолить Свириденко
Мінськ не зрозумів тихих зусиль України щодо безпеки на кордоні – дипломат
До Києва прибув генсек ОЕСР і зустрівся з Сибігою
