На Кубі стався вже другий блекаут

На Кубі стався вже другий блекаут 20.10.2024 14:13 Укрінформ На Кубі у суботу знову сталося відключення електроенергії через збій у роботі національної електроенергетичної системи.
Укрінформ
На Кубі у суботу знову сталося відключення електроенергії через збій у роботі національної електроенергетичної системи.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Hill.
«О 06:15 ранку стався новий повний збій національної електроенергетичної системи. (Кубинський – ред.) електричний союз працює над її відновленням», – йдеться у заяві союзу.
Центральна та східна частини підсистеми енергомережі не постраждали, зауважили у кубинському держагентстві.
Водночас кубинські чиновники заявили, що вони працюють над відновленням електропостачання до лікарень та ключових центрів обслуговування після збою роботи електромережі у п’ятницю.
Президент країни Мігель Діас-Канель у суботу зустрівся із чиновниками, щоб обговорити можливі рішення перебоїв зі світлом.
«Вони наполегливо і невпинно працюють над відновленням електричної системи, за пріоритетами, щоб досягти стабільності», – написав кубинський лідер у соцмереж Х.
Електромережа Куби постраждала від двох збоїв протягом останніх 24 годин, без світла залишилося близько 10 мільйонів людей.
Читайте також: У Нігерії втретє за тиждень стався блекаут
Як повідомляв Укрінформ, у п’ятницю Національна електромережа Куби припинила роботу після виходу з ладу однієї з основних електростанцій острова. Унаслідок цього вся країна залишилася без світла.
Фото: Pixabay, Pexels
Світ
Рекомендації
Ще новини
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн постачання для Сил оборони
Депутатка Білозір – про резолюцію ПАРЄ: Ми чітко прописали, що Росія шантажує світ продовольством
Туск: Ми спільно відбудуємо знищені українські міста після війни


