В Україні карантин продовжено до 31 грудня
У понеділок, 20 вересня, Кабінет міністрів прийняв рішення продовжити карантин в Україні до 31 грудня.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров’я України.
Фото: карантин в Україні продовжили до 31 грудня (Віталій Носач, РБК-Україна)
«На засіданні Кабінету міністрів України 20 вересня прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року», — йдеться в повідомленні.
Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомив, що епідемічна ситуація в країні контролюється.
«Так, ми фіксуємо зростання числа нових випадків, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але найкращий спосіб зберегти своє життя і здоров’я — щепитися від коронавірусної інфекції при першій можливості», — заявив він.
При цьому міністр додав, що завтра відбудеться засідання комісії ТЕБ і НС, де буде встановлена «жовта» зона адаптивного карантину.
Нагадаємо, станом на 20 вересня вся країна знаходиться в «зеленій» зоні, але сьогодні в Україні почали діяти нові правила карантину.
Події та кримінал
Рекомендації
«Хочеш підзаробити?» — за цим повідомленням можуть стояти серйозні проблеми
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Ще новини
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
