У сільській школі на Сумщині отруїлись десятки школярів та вчителі
До лікарів за допомогою звернулися більше тридцяти людей.
У селищі Попівка на Сумщині зафіксовано масове отруєння учнів і вчителів однієї зі шкіл. Навчальний заклад тимчасово закрили, а дітей відправили на дистанційне навчання. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.
Спалах гострої кишкової інфекції трапився серед учнів і працівників Попівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів. Із симптомами отруєння до лікарів звернулася 31 особа, з них 26 дітей і п’ять дорослих. У всіх захворювання протікає в легкій формі, тому вони лікуються вдома з попереднім діагнозом «Гостра кишкова інфекція? COVID-19?».
Відділ освіти Попівської сільської ради прийняв рішення з п’ятниці, 17 вересня, перевести учнів школи на дистанційне навчання.
Для встановлення причин цієї біди Держпродспоживслужба в Сумській області почала санітарно-епідеміологічне розслідування з відбором проб для проведення лабораторних досліджень та інспектування харчоблоку закладу. // Діло
Події та кримінал
Рекомендації
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Ще новини
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
Україна закликає країни-учасниці не затягувати ратифікацію угоди щодо Спецтрибуналу – Точицький
