В Одесі сталася смертельна ДТП за участю поліцейського
Сьогодні, 18 вересня, в Одесі працівник поліції, за попередніми даними, поїхав на червоне світло й зіткнувся з іншим автомобілем, водій якого загинув.
Про це інформує поліція Одеської області.
Фото Нацполіції
Зазначається, що зіткнення сталося між автомобілями KIA та Mazda в суботу. Водій KIA 1955 року народження загинув.
“Подія сталася сьогодні, 18 вересня, близько шостої години ранку на вулиці Семена Палія. За попередньою інформацією, автомобілем Mazda керував 25-річний працівник поліції поза службою, який проїхав на червоне світло світлофора. Його доставили до лікарні з травмою голови та грудної клітини, де перевірять на наявність алкоголю в крові”, — йдеться в повідомленні.
Правоохоронці заявили, що відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Після збору матеріали передадуть до Державного бюро розслідувань. // Діло
Події та кримінал
Рекомендації
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Ще новини
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини
Графік постачання ППО є ключовим для України – Зеленський заявив про персональну відповідальність дипломатів
Україна працює над зниженням напруги у відносинах з Польщею – МЗС
У МЗС вважають цілком виправданим, що українську делегацію у Гданську очолить прем’єрка Свириденко
Україна закликає країни-учасниці не затягувати ратифікацію угоди щодо Спецтрибуналу – Точицький
