Білий дім готує для Трампа зустрічі на саміті G7, де буде й Зеленський

Білий дім готує для Трампа зустрічі на саміті G7, де буде й Зеленський 11.06.2025 21:58 Укрінформ Білий дім офіційно підтвердив, що готує окремі двосторонні зустрічі на полях саміту G7 у Канаді, де крім лідерів «Сімки», очікується також присутність президентів Бразилії, Мексики й України.
Укрінформ
Білий дім офіційно підтвердив, що готує окремі двосторонні зустрічі на полях саміту G7 у Канаді, де крім лідерів «Сімки», очікується також присутність президентів Бразилії, Мексики й України.
Про це заявила в середу під час пресбрифінгу у Вашингтоні речниця адміністрації президента США Керолайн Левітт, передає кореспондент Укрінформу.
«Можу підтвердити, що відбудеться чимало двосторонніх зустрічей між президентом та іншими іноземними лідерами», – зауважила представниця Білого дому у відповідь на запитання про можливі двосторонні контакти, крім офіційних заходів «Групи семи», у тому числі з лідерами запрошених країн.
Водночас Левітт не уточнила конкретно, чи планується зустріч президентів Трампа й Зеленського.
Читайте також: Україна й Канада скоординували позиції перед самітом G7
«Білий дім все ще наполегливо працює над остаточним узгодженням цього графіка, і ми оприлюднимо його, щойно він у нас з’явиться», – зазначила речниця.
Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що отримав від Прем’єр-міністра Канади офіційне запрошення на саміт «Групи семи», який відбудеться в канадському Кананаскісі 15-17 червня.
Фото: PAP/EPA
Світ
Рекомендації
Ще новини
Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати, Європа має готуватися – німецький політолог
Європі може знадобитися новий оборонний союз за участю України – німецький політолог
Зеленський підписав закон про доплати посадовцям за реалізацію міжнародних проєктів
Німецький експерт назвав умови, за яких Росія може стати менш агресивною щодо України
Формат конференції у Гданську не потребує особистої присутності міністра Сибіги – речник МЗС


