Обмеження на постачання електрики діють у двох областях

Обмеження на постачання електрики діють у двох областях 12.04.2024 14:29 Укрінформ Станом на 11 квітня 2024 року обмеження постачання електрики діють на Харківщині для всіх категорій споживачів, на Дніпропетровщині – для промисловості.
Укрінформ
Станом на 11 квітня 2024 року обмеження постачання електрики діють на Харківщині для всіх категорій споживачів, на Дніпропетровщині – для промисловості.
Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.
"Сьогодні вночі російський БпЛА завдав пошкоджень обладнанню на одній з підстанцій Укренерго на Дніпропетровщині. Частково знеструмлювались побутові та окремі промислові споживачі. На ранок без енергопостачання залишаються 507 побутових та 28 юридичних споживачів. Триває процес відновлення енергоживлення", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що з 06:25 на Харківщині застосовані аварійні відключення; знеструмлено близько 210 тис. споживачів. В інших регіонах обмежень на споживання для побутових споживачів не застосовували.
На Криворіжжі продовжують діяти ліміти споживання для промислових споживачів.
Після ремонту в роботу повернувся один блок на тепловій електростанції, зазначили в Укренерго.
Вчора для підтримки збалансованої роботи енергосистеми з 10:00 до 16:30 обмежувалася робота об’єктів ВДЕ, по потужності до 1 944 МВт в окремі години.
За інформацією компанії, вчора через активну роботу електростанцій на ВДЕ в енергосистемі був надлишок електроенергії. На запит Укренерго польський оператор PSE з 11:00 до 16:00 надавав аварійну допомогу, терміново купуючи надлишки української електроенергії загальним обсягом 800 МВт-год.
Натомість у години вечірнього максимуму диспетчерський центр Укренерго з 19:00 до 22:00 залучав аварійну допомогу від операторів енергосистем Польщі, Словаччини, Румунії загальним обсягом 1800 МВт-год.
У ранкові та вечірні години імпорт електроенергії відбувається з Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови загальним обсягом 4 750 МВт-год., із максимальною потужністю в окремі години до 1 050 МВт.
Експорт відбувається в денні години максимальної активності електростанцій на ВДЕ та нічні години мінімального споживання до Угорщини, Словаччини, Румунії, Молдови; загальний обсяг – 2 200 МВт-год., із максимальною потужністю в окремі години до 367 МВт.
Читайте також: Державний трейдер вдвічі збільшив імпорт електрики для підтримки енергосистеми України
Як повідомлялось, через російську атаку у ніч на 11 квітня пошкоджені підстанції НЕК "Укренерго" та електростанції у п'яти областях. Зокрема, постраждало обладнання двох ТЕС компанії ДТЕК. На Київщині знищена Трипільська ТЕС.
У години добового максимуму споживання з 19:00 до 21:00 Диспетчерський центр Укренерго закликає обмежити користування потужними енергоємними приладами.
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера
Зеленський: Україна готова до зустрічей, однак Росія має зробити крок до миру
Кримськотатарський прапор став символом боротьби за свободу України – Усейнов




