Трипільська ТЕС знищена через атаку росіян

Трипільська ТЕС знищена через атаку росіян 11.04.2024 12:32 Укрінформ Через атаку в ніч на 11 квітня знищена Трипільська теплоелектростанція, ПАТ "Центренерго" втратило всю генерацію.
Укрінформ
Через атаку в ніч на 11 квітня знищена Трипільська теплоелектростанція, ПАТ "Центренерго" втратило всю генерацію.
Про це йдеться у релізі компанії, який є у розпорядженні Укрінформу.
"Унаслідок сьогоднішньої масованої атаки, війська РФ повністю зруйнували Трипільську ТЕС, що на Київщині", – повідомляє Центренерго.
Зазначається, що унаслідок влучань сталася масштабна пожежа у турбінному цеху. Зараз на підприємстві тривають роботи по локалізації вогню.
"Усі працівники, які були на зміні під час обстрілів – живі", – повідомив голова наглядової ради Центренерго Андрій Гота.
Читайте також: Укренерго закликає ощадливо споживати електрику у вечірні години
З урахуванням руйнувань на Зміївській ТЕС та окупації Вуглегірської ТЕС, Центренерго втратило всі свої потужності по генерації електроенергії.
Як повідомлялося, через російську атаку у ніч на 11 квітня пошкоджені підстанції НЕК "Укренерго" та електростанції у п'яти областях. Зокрема, постраждало обладнання двох ТЕС компанії ДТЕК.
Фото ілюстративне
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера
Зеленський: Україна готова до зустрічей, однак Росія має зробити крок до миру




