У Помпеях запроваджують ліміт на кількість відвідувачів

У Помпеях запроваджують ліміт на кількість відвідувачів 10.11.2024 07:11 Укрінформ Археологічний парк із залишками античного міста Помпеї запровадить з 15 листопада щоденний ліміт на кількість туристів.
Укрінформ
Археологічний парк із залишками античного міста Помпеї запровадить з 15 листопада щоденний ліміт на кількість туристів.
Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті пам'ятки.
"Із 15 листопада квитки до Археологічного парку Помпеї будуть персоналізованими та міститимуть імена відвідувачів", – йдеться у повідомленні.
Також діятиме добовий ліміт у 20 тисяч вхідних квитків, щоб обмежувати ажіотаж.
Новий регламент почне діяти з 15 листопада.
Таке обмеження вирішили запровадити після рекордного напливу туристів улітку, якого ніколи не бачили в історії пам'ятки, – понад 4 мільйонів відвідувачів загалом та пік у понад 36 тисяч відвідувачів в одну з неділь.
Читайте також: Археологи знайшли у Помпеях будиночок з фресками, що зображують сцени із міфів
"Ми працюємо над кількома проєктами, щоб зменшити тиск людей на об'єкт, що може становити небезпеку як для людей, так і для унікальної та крихкої культурної спадщини", – сказав директор парку Габріель Цухтрігель.
Як повідомляв Укрінформ, у квітні у Помпеях під час розкопок виявили приміщення з чорними стінами, на яких нанесені зображення, натхненні переказами про Троянську війну.
Фото з pompeiisites.org
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


