Принцеса Вельська вперше після хімієтерапії відвідала королівську подію

Принцеса Вельська вперше після хімієтерапії відвідала королівську подію 10.11.2024 03:52 Укрінформ Принцеса Вельська Кетрін приєдналася до свого чоловіка принца Вільяма на щорічному Фестивалі пам’яті у Королівському Альберт-голі в Лондоні.
Укрінформ
Принцеса Вельська Кетрін приєдналася до свого чоловіка принца Вільяма на щорічному Фестивалі пам’яті у Королівському Альберт-голі в Лондоні.
Про це повідомляє The Sun, передає Укрінформ.
Для 42-річної дружини спадкоємця британського престолу, в якої вісім місяців тому діагностували онкологію, це перший великий королівський захід після закінчення хімієтерапії.
На заході були присутні король Чарльз, прем'єр-міністр Кір Стармер та його дружина Вікторія, представники королівської родини та ін.
Завтра принцеса Кетрін також з’явиться на недільній службі у Кенотафі.
У ЗМІ назвали це значним кроком у поверненні принцеси до громадських обов'язків.
Фестиваль пам'яті – щорічний концерт на вшанування тих, хто віддав життя задля безпеки Великої Британії.
Читайте також: У Норвегії відбулося весілля принцеси Марти–Луїзи з американським шаманом
Як повідомляв Укрінформ, 23 березня у відеозверненні принцеса Вельська Кетрін повідомила, що у неї діагностували онкологічне захворювання і вона проходить курс хімієтерапії.
Перша її поява на публіці після встановлення діагнозу відбулась у червні – разом із трьома дітьми, принцами Джорджем і Луї та принцесою Шарлоттою, вона прибула на церемонію Trooping the Colour.
У липні принцеса Вельська із донькою принцесою Шарлоттою та сестрою Піппою була присутня на чоловічому фіналі Вімблдонського тенісного турніру.
Фото: Getty Images
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


