У Сіверськодонецьку не працює система оповіщення про тривоги – ОВА
У Сіверськодонецьку не працює система оповіщення про тривоги – ОВА 10.06.2026 11:01 Укрінформ Окупаційна влада Сіверськодонецька, відповідаючи на звернення городян, запевнила, що не планує створювати систему оповіщення про повітряні тривоги.
За його словами, про повітряні тривоги мешканці міста можна дізнатися лише від глашатаїв, які окремо обійдуть кожен кабінет чи інше робоче приміщення, або почувши сигнал з автомобіля екстреної служби.
Читайте також: Водії бензовозів відмовляються везти пальне з РФ на ТОТ навіть за подвійним тарифом – «Жовта стрічка»
Тим часом населення «ЛНР» призвичаїлось жити без укриттів. Загарбники не створили обладнані місця, куди слід направлятись під час повітряної тривоги. Власне, там відсутня будь-яка інформація стосовно місць розташування укриттів, зокрема й на офіційних сайтах або у друкованих ЗМІ.
«Окупантів це не турбує», – зауважив очільник Луганської ОВА.
Як повідомляв Укрінформ, у «ЛНР» обмежили пасажирські перевезення.
Фото: pexels
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ – голова чеченського руху
Сибіга: Україна розраховує, що Білорусь не дасть втягнути себе у війну, але уважно відстежує загрози
Громадяни України в Криму готові терпіти обстріли, але бояться розчарування – Чубаров
Сибіга: Україна готова до чесного і взаємовигідного партнерства з Польщею
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку



