У Нафтогазі кажуть, що нові правила користування підземними сховищами запрацюють із червня

У Нафтогазі кажуть, що нові правила користування підземними сховищами запрацюють із червня 09.04.2024 13:25 Укрінформ Зміни до правил користування українськими підземними сховищами газу (ПСГ) почнуть діяти з 1 червня 2024 року.
Укрінформ
Зміни до правил користування українськими підземними сховищами газу (ПСГ) почнуть діяти з 1 червня 2024 року.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Група Нафтогаз.
«Відтепер клієнти українських ПСГ зможуть закачувати та викачувати свій газ зі сховищ у зручний час та спосіб. Відповідні зміни до Кодексу газосховищ затвердила Національна комісія з регулювання ринків енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Скористатися новими послугами замовники зможуть із 1 червня 2024 року», – йдеться у повідомленні.
У Нафтогазі зазначили, що Група планує збільшити обсяг газу, який іноземні енергетичні компанії зберігатимуть в українських підземних сховищах у 2024 році.
Як повідомляв Укрінформ, НКРЕКП затвердила низку змін, що підвищать привабливість українських газосховищ для європейських замовників.
Група Нафтогаз залишає незмінними тарифи на зберігання газу у підземних газосховищах до 1 квітня 2025 року.
До початку опалювального сезону 2023/2024 років іноземні трейдери закачали в українські газосховища 2,5 млрд кубометрів газу.
Фото: Нафтогаз
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера




