SpaceX запустила у космос ще 23 супутники Starlink

SpaceX запустила у космос ще 23 супутники Starlink 08.11.2024 09:47 Укрінформ Американська компанія SpaceX у четвер здійснила запуск у космос чергової партії із 23 інтернет-супутників Starlink.
Укрінформ
Американська компанія SpaceX у четвер здійснила запуск у космос чергової партії із 23 інтернет-супутників Starlink.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Space.com.
Зазначається, що ракета-носій Falcon 9 із 23 супутниками Starlink на борту стартувала о 22.19 за київським часом із космодрому у штаті Флорида.
Перший ступінь ракети повернувся на Землю приблизно через вісім хвилин після запуску, здійснивши посадку на безпілотному судні Just Read the Instructions компанії в Атлантичному океані.
Слід зауважити, що для конкретного першого ступеня це був уже третій запуск і посадка.
Партія супутників була розгорнута на низькій навколоземній орбіті (LEO) через приблизно 65 хвилин після запуску.
Читайте також: SpaceX запланувала шостий запуск Starship
Starlink – це найбільше супутникове сузір’я з приблизно нині 6 500 активними космічними апаратами.
Загалом упродовж цьогоріч компанія SpaceX здійснила вже понад 100 польотів із Falcon 9, і приблизно дві третини з них були місіями для Starlink.
Як повідомляв Укрінформ, американська компанія SpaceX 31 жовтня здійснила запуск у космос чергової партії із 23 інтернет-супутників Starlink.
Фото ілюстративне
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


