У Німеччині автомобіль в’їхав у натовп: п’ятьох людей забрали до лікарні

У Німеччині автомобіль в'їхав у натовп: п'ятьох людей забрали до лікарні 08.06.2025 05:19 Укрінформ Щонайменше п'ятеро людей постраждали внаслідок наїзду автомобіля на групу людей у місті Пассау на півдні Німеччини.
Укрінформ
Щонайменше п'ятеро людей постраждали внаслідок наїзду автомобіля на групу людей у місті Пассау на півдні Німеччини.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.
Поліція, яка затримала 48-річного водія, не виключає, що він в'їхав у натовп навмисно.
Унаслідок наїзду до лікарень потрапили п'ятеро людей. Четверо мають легкі ушкодження, в однієї особи – поранення середнього ступеня тяжкості.
За даними ЗМІ, серед постраждалих – 40-річна дружина та п'ятирічна донька водія.
«Таблоїд Bild пише з посиланням на очевидців, що, той нібито вирішив це зробити через розбіжності з дружиною щодо права на опіку», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: Кількість постраждалих через наїзд на натовп у Ліверпулі зросла до 79
Правоохоронці проводять розслідування інциденту.
Як повідомлялося, у німецькому Мюнхені двоє людей зазнали поранень унаслідок нападу жінки, озброєної ножем. Зловмисницю застрелили поліцейські.
Фото ілюстративне
Світ
Рекомендації
Ще новини
Трамп вважає, що Зеленський «тримається досить добре» у війні з Росією
У Гданську відбулося засідання Міжпарламентської асамблеї України і Польщі
Мельник в ООН: Росія чинить злочини проти українських дітей і має бути виключена з миротворчих операцій
Прямо зараз Україна перемагає на війні – заступник держсекретаря США
Зеленський заінтригував заявою про Крим: «Росія буде змушена обрати мир»


