Нацполіція від початку року вилучила близько 12 тисяч гранат у громадян – Фацевич

Нацполіція від початку року вилучила близько 12 тисяч гранат у громадян – Фацевич 08.05.2026 05:41 Укрінформ У 2026 році Національна поліція України вилучила у громадян близько 12 тисяч гранат, що, за оцінкою правоохоронців, створює суттєві безпекові ризики через незаконний обіг зброї в країні.
За його словами, значна частина вибухонебезпечних предметів потрапляє в обіг поза межами фронту, зокрема через незаконні канали постачання. Зокрема, проблема переміщення зброї з лінії бойових дій залишається актуальною, хоча вона не пов’язана з офіційними підрозділами Сил оборони.
Читайте також: На Вінниччині поліцейські вилучили у водія автівки шість гранат
«Дуже багато питань про зброю, її незаконний обіг. Її постійно вилучають, знаходять схрони – і це те, що дає кримінальному елементу й ворогу можливість за допомогою своїх агентів скоювати терористичні акти», – додав Фацевич.
Як повідомляв Укрінформ, в кімнаті одного з гуртожитків міста Бровари Київської області виявлена граната, імовірно, бойова.
Фото: ОПОРА
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський



