Через російські атаки є нові знеструмлення у чотирьох областях – Укренерго
Через російські атаки є нові знеструмлення у чотирьох областях – Укренерго 08.05.2026 10:33 Укрінформ Станом на ранок 8 травня через російські атаки є знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській, Запорізькій та Чернігівській областях; на Одещині обленерго застосовує мережеві обмеження.
Крім того, в Одеській області оператор системи розподілу вимушено застосовує мережеві обмеження, графіки відключень світла при цьому не діють. Знеструмлення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в мережі обленерго.
Через пориви вітру на ранок повністю або частково були знеструмлені 7 населених пунктів на Івано-Франківщині. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених ліній.
Читайте також: Через російські атаки є нові знеструмлення у прифронтових областях – Укренерго
Споживання електроенергії станом на 9:30 п'ятниці на 5,7% перевищує рівень попереднього дня. Причиною цього є хмарна погода та дощ у західних областях України, що призводить до низької ефективності роботи побутових сонячних електростанцій.
Укренерго наголошує, що зберігається потреба в раціональному підході до споживання електроенергії. Зокрема, оператор енергосистеми радить перенести активне енергоспоживання на період з 11:00 до 15:00, а із 18:00 до 22:00 – обмежити використання потужних електроприладів.
Як повідомлялося, в Україні 8 травня обмеження електроспоживання не плануються.
Ілюстративне фото: Фейсбук / Микола Калашник
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Леонід Кучма: Після війни питання про можливі конституційні зміни перед Україною може поставити сама історія
Конституція України потребує насамперед виконання, а не змін – дипломат
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні



