Харків орендував 16 тролейбусів із Краматорська на три роки – мер

Харків орендував 16 тролейбусів із Краматорська на три роки – мер Ексклюзив 07.05.2026 17:36 Укрінформ Харків взяв у оренду на три роки 16 тролейбусів із Краматорської громади.
За його інформацією, оренда одного тролейбуса вартує приблизно 30 тисяч гривень на місяць.
Читайте також: Прага передала Хмельницькому чотири автобуси
“У середньому ми витрачаємо майже 1000 гривень на день. Це небагато для такого транспорту, адекватна ціна для такої тролейбусної бази”, – вважає мер.
Він також розповів, що транспорт вчасно забрали з Краматорська.
“Ми вчасно їх забрали, бо за кілька днів після переїзду в депо був “приліт”, вони були б знищені. Зараз обкатуємо ці тролейбуси і незабаром випустимо на маршрути”, – сказав Терехов.
Як повідомляв Укрінформ, за даними міського голови, через цілеспрямовані удари РФ по транспортній інфраструктурі Харків втратив більше чверті тролейбусів, половину трамваїв, близько 70% автобусів.
Також є зруйновані депо, контактна мережа, пошкодження рейок і потягів метрополітену.
Фото: пресслужба Харківської міськради
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
На Буковині відбулася Стежка Шухевича, де розіграли автомобіль для ЗСУ
Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США Девіс, яка завершує місію в Україні
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський



