Після удару РФ по Мерефі в лікарні залишаються 16 поранених, шестеро з них – у тяжкому стані
Після удару РФ по Мерефі в лікарні залишаються 16 поранених, шестеро з них – у тяжкому стані 05.05.2026 12:50 Укрінформ Після російського удару по місту Мерефа у Харківському районі залишаються у лікарні 16 поранених.
Як повідомив начальник обладміністрації Олег Синєгубов, у Мерефі завершили першочергову ліквідацію наслідків атаки.
“У місті було організовано комплексну допомогу постраждалим: надавали психологічну підтримку, юридичні консультації, соціальний супровід, забезпечували гарячим харчуванням. Допомогу отримали близько 100 людей. Наші добровольці закрили майже 200 пошкоджених контурів будівель, відновили покрівлі на 8 будинках”, – розповів Синєгубов.
Як повідомлялося, вранці 4 травня Росія завдала удару ракетою по території СТО у Мерефі на Харківщині. На місці загинули четверо людей, ще троє померли згодом у лікарні. Постраждали 36 людей, включно з дітьми 2, 16 і 17 років.
Читайте також: Росіяни, ймовірно, вперше вдарили по Харківщині ракетою «Бандероль» – прокуратура
Внаслідок атаки пошкоджені житлові будинки, господарчі приміщення, магазини, заклад харчування, приміщення СТО, автотранспорт. За попередніми даними правоохоронців, війська РФ застосували балістичну ракету "Іскандер".
Фото: t.me/synegubov
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті



