Укренерго застосувало обмеження на споживання електроенергії у п’яти областях

Укренерго застосувало обмеження на споживання електроенергії у п’яти областях 05.04.2024 19:13 Укрінформ НЕК «Укренерго» застосувало обмеження на споживання електроенергії у п’яти областях України до 22.00 5 квітня; обсяг обмежень буде меншим, ніж учора.
Укрінформ
НЕК «Укренерго» застосувало обмеження на споживання електроенергії у п’яти областях України до 22.00 5 квітня; обсяг обмежень буде меншим, ніж учора.
Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба компанії у Фейсбуці.
«Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений сьогодні застосувати тимчасові заходи обмеження споживання з 18:45 до 22:00 в Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській областях», – ідеться в повідомленні.
Зазначається, що обсяг обмежень буде меншим, ніж 4 квітня. Обленерго в регіонах розподілятимуть наявний обсяг електроенергії рівномірно між чергами споживачів. Отже, перерви в енергопостачанні будуть менш тривалими.
Причина застосування обмежень залишається та сама – відсутність достатнього обсягу генеруючих потужностей в системі для покриття споживання в окремих регіонах країни. Це є наслідком останніх масованих російських атак на українські електростанції.
Продовжують діяти обмеження енергопостачання на Харківщині та для промислових споживачів в Кривому Розі, нагадали в Укренерго.
Як повідомляв Укрінформ, у Міненерго заявили, що наразі не планується запровадження графіків відключень електроенергії по всій Україні. Енергетики цілодобово працюють над відновленням об'єктів.
Новини економіки
Рекомендації
Ще новини
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева
Врятувати не вдалося. Буковина прощається із захисником та двома восьмирічними хлопчиками
Зеленський про підготовку до саміту НАТО: Серед пріоритетів – ППО та антибалістика
У Британії запевнили, що підтримка України збережеться й після відставки Стармера




