Японія запустила флагманську ракету з військовим супутником

Японія запустила флагманську ракету з військовим супутником 04.11.2024 11:11 Укрінформ У понеділок, 4 листопада, Японія запустила флагманську ракету-носій H3 із супутником зв'язку Міністерства оборони на борту.
Укрінформ
У понеділок, 4 листопада, Японія запустила флагманську ракету-носій H3 із супутником зв'язку Міністерства оборони на борту.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Kyodo News.
Зазначається, що запуск, який спочатку був запланований на 20 жовтня, неодноразово переносили.
Серія ракет H3 є наступником нинішньої ракети-носія H2A, яка підтримує розвиток космосу в Японії більше 20 років.
H3 дебютував у березні 2023 року, але його перший політ закінчився самознищенням через кілька хвилин після зльоту через несправність двигуна другого ступеня.
У лютому та липні цього року були успішно запущені ракети №2 і №3 серії H3.
Читайте також: Китай вивів у космос нову групу супутників дистанційного зондування
Як повідомляв Укрінформ, американська компанія SpaceX 31 жовтня здійснила запуск у космос чергової партії з 23 інтернет-супутників Starlink.
Фото: Kyodo
Світ
Рекомендації
Ще новини
В’ятрович: Україна готова до мораторію на політичні оцінки історії, Польща – поки що ні
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті


