У Довжанську на Луганщині через нелегальні копальні зникла вода у свердловинах

У Довжанську на Луганщині через нелегальні копальні зникла вода у свердловинах 03.05.2026 06:47 Укрінформ На Луганщині, у місті Довжанськ, через нелегальні копальні місто і населені пункти навколо близькі до екологічної катастрофи, води немає навіть у приватних свердловинах.
Як зазначається, тепер через нелегальні копальні місто і населені пункти навколо близькі до екологічної катастрофи. Почалися чисельні провали ґрунту, а також зникнення та виснаження ґрунтових вод. Води немає навіть у приватних свердловинах.
Читайте також: Російські окупанти перетворили річку Кальміус на колектор хімічних відходів
Як повідомляв Укрінформ, на тимчасово окупованій Луганщині через закриття шахт велика кількість шахтарів залишаються без роботи, у школах та лікарнях фахівців не вистачає.
Фото ілюстративне
Фото Укрінформу можна купити тут.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Кримськотатарський прапор став символом боротьби за свободу України – Усейнов
Зеленський і Рінкевичс обговорили співпрацю в межах Drone Deal
Гельсінська комісія США обговорила цифровий авторитаризм РФ на окупованих територіях України
Сибіга про спрощене надання громадянства України у Молдові: Це відповідь на спроби РФ дестабілізувати країну
Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ – голова чеченського руху



