У Медичній інформаційній системі ЗСУ впроваджують модуль «Лабораторія» для цифровізації аналізів

У Медичній інформаційній системі ЗСУ впроваджують модуль «Лабораторія» для цифровізації аналізів 02.05.2026 00:52 Укрінформ У Медичній інформаційній системі Збройних силах України триває впровадження модуля «Лабораторія», який переводить лабораторні процеси у цифровий формат, автоматизує передачу результатів аналізів та пришвидшує діагностику.
Зазначається, що це рішення дозволяє цифровізувати роботу лабораторій у військово-медичних клінічних центрах і госпіталях та спростити процес збирання аналізів. Підключення автоматизованих аналізаторів забезпечує оперативну передачу результатів досліджень, тоді як дані, що поки обробляються вручну, також вносяться до системи.
Читайте також: Міноборони закуповує 8 тисяч дронів-перехоплювачів Octopus для ЗСУ
«Впровадження модуля зменшує ризик помилок, усуває паперовий документообіг і пришвидшує процес діагностики. Це дозволяє медикам швидше ухвалювати рішення щодо лікування, а отже – рятувати більше життів», – наголосили у Генштабі.
Як повідомляв Укрінформ, уряд у лютому ухвалив оновлену Воєнно-медичну доктрину, розроблену Міністерством оборони. Документ визначає нові підходи до організації медичного забезпечення в умовах повномасштабної війни та ставить у центр системи бойову медицину.
Фото: Геенштаб ЗСУ
Суспільство
Рекомендації
Ще новини
Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ – голова чеченського руху
Сибіга: Україна розраховує, що Білорусь не дасть втягнути себе у війну, але уважно відстежує загрози
Громадяни України в Криму готові терпіти обстріли, але бояться розчарування – Чубаров
Сибіга: Україна готова до чесного і взаємовигідного партнерства з Польщею
Сирський провів розмову з командувачем армії США у Європі генералом Донаг’ю, який йде у відставку



