У Києві водій під час конфлікту влаштував стрілянину

У Києві водій під час конфлікту влаштував стрілянину 02.05.2026 15:51 Укрінформ У Голосіївському районі Києва один з водіїв під час дорожнього руху влаштував стрілянину.
Постраждалих внаслідок події немає.
З обома учасниками спілкуються правоохоронці. Встановлюються обставини стрілянини. Вирішується правова кваліфікація події.
Читайте також: Поліція затримала чоловіка, що влаштував стрілянину в Києві
Як повідомляв Укрінформ, 18 квітня в Голосіївському районі Києва чоловік відкрив вогонь по людях. Далі він захопив заручників у магазині, стріляв у поліцейських під час затримання. Зі зловмисником намагалися сконтактувати перемовники. Зрештою його ліквідували.
За інформацією МВС, зловмисник мав зареєстровану зброю – карабін. Ідучи вулицею, він застрелив чотирьох людей, п'ятого громадянина, який був заручником, – уже безпосередньо в магазині. Згодом у лікарні помер чоловік, поранений стрільцем.
Слідчі Служби безпеки України кваліфікували розстріл цивільних і взяття заручників у Голосіївському районі Києва як теракт.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Сибіга про спрощене надання громадянства України у Молдові: Це відповідь на спроби РФ дестабілізувати країну
Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ – голова чеченського руху
Сибіга: Україна розраховує, що Білорусь не дасть втягнути себе у війну, але уважно відстежує загрози
Громадяни України в Криму готові терпіти обстріли, але бояться розчарування – Чубаров
Сибіга: Україна готова до чесного і взаємовигідного партнерства з Польщею



