Росіяни за кілька днів атакували вісім АЗС у Харкові

Росіяни за кілька днів атакували вісім АЗС у Харкові 02.05.2026 20:16 Укрінформ Російські війська за кілька днів атакували у Харкові вісім автозаправних станцій.
Мер Харкова звернувся до власників АЗС щодо необхідності посилювати заходи безпеки та захисту. Адже такі атаки можуть тривати й надалі.
Міський голова підкреслив, що попри обстріли, ажіотажу на автозаправних станціях у місті немає.
Також Терехов повідомив, що внаслідок сьогоднішніх влучань по автозаправних станціях є постраждалі. Загалом упродовж дня ворог завдав сім ударів по місту. Внаслідок обстрілів 11 осіб звернулися по медичну допомогу, серед них є постраждалі з осколковими пораненнями та гострою реакцією на стрес. Крім АЗС, під ударами опинилися житлові будинки, автосалон.
Читайте також: Війська РФ понад 50 разів обстрілювали громади Дніпропетровщини, троє поранених
Як повідомлялося, у Харкові внаслідок повітряних атак поранені четверо людей.
Фото: Харківська ОВА
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Зеленський і Рінкевичс обговорили співпрацю в межах Drone Deal
Гельсінська комісія США обговорила цифровий авторитаризм РФ на окупованих територіях України
Сибіга про спрощене надання громадянства України у Молдові: Це відповідь на спроби РФ дестабілізувати країну
Російська опозиція в ПАРЄ просуває «оновлену федерацію», але не деколонізацію РФ – голова чеченського руху
Сибіга: Україна розраховує, що Білорусь не дасть втягнути себе у війну, але уважно відстежує загрози



