У Києві найхолодніше минулого місяця було 11 квітня
У Києві найхолодніше минулого місяця було 11 квітня 01.05.2026 14:27 Укрінформ Найхолоднішим днем у столиці у минулому місяці було 11 квітня.
В обсерваторії заявили, що найтепліше було 15 числа, коли максимальна температура підвищилась до +18,3°С.
“Опадів на проспекті Науки випало 41 мм, що становить 98% місячної норми”, – заявили в установі.
Читайте також: Лише міліметр опадів: березень у Києві виявився найсухішим з 1891 року
Як повідомляв Укрінформ, у столиці в березні середньомісячна температура повітря була вище норми на 4,2°С.
Новини регіонів України
Рекомендації
Ще новини
Комісар РЄ закликав продовжити захист для українців у Європі: Зараз час для більшої солідарності
До Києва приїхала міністерка юстиції Німеччини
Реакція Навроцького на присвоєння підрозділу ЗСУ імені героїв УПА є непропорційною – експерт
Макрон після саміту з Мелоні: Франція та Італія посилять оборонну співпрацю і підтримку України
На саміті НАТО в Анкарі союзники пообіцяють Україні допомогу та мільярди на зброю – Politico



