У Мексиці вбили журналіста – вперше за каденції нового президента

У Мексиці вбили журналіста – вперше за каденції нового президента 31.10.2024 07:36 Укрінформ У штаті Мічоакан на заході Мексики застрелили журналіста й радіоведучого Маурісіо Круза Соліса.
Укрінформ
У штаті Мічоакан на заході Мексики застрелили журналіста й радіоведучого Маурісіо Круза Соліса.
Про це повідомляє CBS News, передає Укрінформ.
Убивство сталося у місті Уруапан у західному штаті Мічоакан. Унаслідок нападу ще одна людина дістала поранення.
Соліс був ведучим на місцевій радіостанції La Poderosa Uruapan, а також публікував новини на сайті Minuto x Minuto.
Зазначається, що це перше вбивство журналіста за каденції нового президента Клаудії Шейнбаум, яка вступила на посаду 1 жовтня.
CBS News нагадує, що 18 жовтня озброєні люди обстріляли фасад офісу газети El Debate у Кульякані, столиці штату Сіналоа, який вважається оплотом одного з найпотужніших наркокартелів.
Читайте також: У Мексиці сталася стрілянина між наркокартелями – 16 загиблих
Мексика вважається однією з найнебезпечніших країн для журналістів. За даними міжнародної організації «Репортери без кордонів», з 1994 року тут було вбито понад 150 журналістів.
Як повідомляв Укрінформ, у серпні невідомі розстріляли мексиканського кримінального журналіста Алехандро Мартінеса. Він перебував під охороною поліції після того, як пережив замах у 2022 році.
Фото ілюстративне
Світ
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева


