У Південній Кореї заявляють про активізацію кібератак КНДР

У Південній Кореї заявляють про активізацію кібератак КНДР 30.10.2024 15:44 Укрінформ Кіберпідрозділ КНДР здійснив цього року близько 15 тисяч атак проти Південної Кореї, що більше, ніж у попередні роки.
Укрінформ
Кіберпідрозділ КНДР здійснив цього року близько 15 тисяч атак проти Південної Кореї, що більше, ніж у попередні роки.
Про це повідомляє Yonhap з посиланням на дані командування кібероперацій Південної Кореї, передає Укрінформ.
У командуванні кібероперацій зауважили, що кількість хакерських атак з боку КНДР постійно зростає: якщо 2022 році їх було майже 9 тисяч, то у 2023-му вже 13 тисяч.

За їхньою інформацією, хакери з КНДР посилили кібератаки на військові установи та Адміністрацію програми оборонних закупівель Південної Кореї за допомогою розсилання фішингових повідомлень і шкідливого програмного забезпечення.
Водночас військові кіберфацівці дійшли висновку, що серйозних порушень атаки не спричинили.
Читайте також: Україна має вдарити по військах КНДР, якщо ті перетнуть кордон – Байден
Як повідомляв Укрінформ, за даними південнокорейських правоохоронців, хакери з Північної Кореї півтора року викрадали технічні дані провідних оборонних компаній Південної Кореї.
Microsoft у жовтні оприлюднила звіт про цифровий захист, згідно з яким північнокорейські хакери з 2017 року викрали криптовалюту на суму близько 3 мільярди доларів, які режим КНДР спрямував на розвиток ядерної і ракетної програм.
Світ
Рекомендації
Ще новини
Україна і Польща підтвердили стратегічне партнерство у Гданську – Кондратюк
Україна позбавляє Росію плацдарму в Криму – Зеленський
За Галущенка внесли вже ₴105 мільйонів застави із призначених 150 – «Схеми»
Президент призначив Ігоря Брусила послом у Сан-Марино і Мальті
Сесія ПАРЄ була україноцентричною, на ній окремо говорили про ветеранів – Мезенцева


