Штраф від 17 тисяч: у столичному метро попередили нещеплених «зайців»
Київський метрополітен попереджає, що з понеділка пасажири підземки без ковід-сертифікату або негативного тесту ризикують бути оштрафованими на щонайменше 17 тисяч гривень.
Джерело: сторінка КП у Facebook
Дослівно: «Із 1 листопада 2021 року користуватися громадським транспортом дозволено за наявності ковід-сертифікату або ПЛР чи антиген тесту, який зроблено не більш як за 72 години до поїздки, або сертифікату про одужання.
Штраф за порушення – від 17 тис грн».
Деталі: У метро пояснили, що таке покарання прописане в постанові Кабінету міністрів від 9 грудня 2020 року.
Передісторія: З 1 листопада через скрутну ситуацію з епідемією коронавірусу у Києві посилюють карантин – у громадський транспорт пускатимуть лише тих пасажирів, які зробили щеплення від ковіду або мають негативний тест на наявність хвороби.
Щоб перевіряти дотримування цих правил, правоохоронці проводитимуть у транспорті Києва спеціальні рейди.
Порушникам загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень. Розмір покарання визначає суд.
Українська правда
Події та кримінал
Рекомендації
Атака Росії на цивільні судна в Чорному морі потребує рішучої міжнародної реакції – Сибіга
ПАРЄ розпочинає сесію у Страсбурзі: У фокусі України – діти, ветерани та Спецтрибунал
На переговорах у Швейцарії погодили план виходу на остаточну угоду США та Ірану
Зеленський розповів про подарунок Навроцького під час першої зустрічі
Ще новини
Зеленський: Білорусь поки що не зреагувала на вимогу вимкнути ретранслятори
Посол України Зварич відмовився від польського ордена
Маршалок Сейму Польщі припустив, що Зеленський не приїде на наступному тижні до Гданська
«Діяти потрібно зараз»: Сибіга закликав союзників посилювати тиск на РФ в усіх сферах
Сибіга закликав польських політиків не будувати вибори на «українському питанні» і згадав Орбана
