У Мексиці жертвами шторму стали щонайменше 22 людини

У Мексиці жертвами шторму стали щонайменше 22 людини 29.09.2024 16:53 Укрінформ На південному заході Мексики евакуювали людей з будинків, затоплених внаслідок шторму "Джон", який протягом тижня вирував на мексиканському узбережжі Тихого океану, спричинивши повені та зсуви, внаслідок яких загинули 22 людини.
Укрінформ
На південному заході Мексики евакуювали людей з будинків, затоплених внаслідок шторму "Джон", який протягом тижня вирував на мексиканському узбережжі Тихого океану, спричинивши повені та зсуви, внаслідок яких загинули 22 людини.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.
За даними місцевих ЗМІ, у Герреро, штаті, який найбільше постраждав та є одним із найбідніших у Мексиці, загинули 18 людей, багато з них через селеві потоки, які зійшли на їхні будинки.

Окрім того, на півдні відомо про трьох загиблих в Оахаці, а на півночі країни в штаті Мічоакан у річці потонув хлопчик.
Як зазначається, у жовтні минулого року ураган "Отіс" охопив Акапулько, забравши життя понад 50 людей та спричинивши збитки на мільярди доларів. Водночас зливи під час шторму "Джон" майже втричі перевищили обсяг опадів внаслідок урагану "Отіс".
Читайте також: Повені у Непалі: кількість загиблих зросла до 120
Як повідомляв Укрінформ, 27 вересня узбережжя штату Флорида у США охопив ураган "Хелен". Місцева влада повідомила про щонайменше трьох загиблих унаслідок стихії.
Фото: David Guzman/EPA
Світ
Рекомендації
Ще новини
Україна очікує пришвидшення ратифікації документів щодо Компенсаційної комісії – Точицький
Точицький: Обрання Гонгрійп заступницею генсека РЄ посилить роботу над трибуналом і механізмом компенсацій
Відсутність Зеленського на конференції у Гданську є «жестом деескалації напруги» – Туск
Зеленський про відносини з Польщею: Важливо, щоб був конструктив
Представницю України обрали до Комітету ООН з прав дитини


