Світ 30.09.2019 Новини

«Хотів би я почути цю розмову в Сибіру на лісоповалі»: в мережі підняли на сміх діалог Путіна і Медведєва про погоду

В інтернеті з’явився ролик з діалогом російського президента Володимира Путіна і глави уряду Дмитра Медведєва про погоду.

Медведєв: Зима просто!

Путін: Сніг випав».

Зазначимо, що цей діалог не зміг залишити байдужими і передплатників кремлівського пропагандиста. У коментарях до посту висміяли представників своєї влади: «Вони реально дауни», «Хоббіти, яких ми заслужили», «Стриманий, але насичений змістом діалог двох безсумнівних геніїв думки…», «Шойгу, включи опалення, негідник», – написали вони.

Слід нагадати, раніше стало відомо, що прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв випускає самогон під власним брендом.
Що там в Росії

Поділитися

Корисне

Ще новини

Повідомити новину